خرید ملک به ارزان ترین قیمت

خرید ملک در گرجستان به ارزان ترین قیمت

خرید ملک در گرجستان به ارزان ترین قیمت

یکی از راه های اقامت دائم در گرجستان خرید ملک می باشد. البته باید به شما بگوییم که در ابتدا شما با خرید هر آپارتمان در گرجستان تا مدت پنج شش سال تنها اقامت می گیرید و پس از شش هفت سال می توانید حتی اقامت دائم گرجستان را بگیرد.

خرید ملک در گرجستان به ارزان ترین قیمت
خرید ملک در گرجستان به ارزان ترین قیمت

تفاوت خرید ملک در گرجستان با ترکیه

همانطور که در مقاله انوع اقامت در کشور گرجستان اشاره کردیم یکی از روش های گرفتن اقامت دائم در کشور گرجستان خرید ملک می باشد. این مصوبه در سال 2015 میلادی در گرجستان به تصویب رسیده است که باعث می شود هر کسی بتواند با تنها پرداخت 3500 دلار آمریکا اقدام به خرید ملک در گرجستان کند در صورتی که این مقدار پول حتی پول یک آپارتمان ساده در ترکیه نمی شود.

فواید خرید ملک در گرجستان

با توجه به اینکه هر دو کشور ترکیه و گرجستان به دنبال پیوستن به اتحادیه اروپا هستند اما دورنمای پیوستن گرجستان خیلی بهتر از کشور ترکیه می باشد پس شما با خرید ملک در گرجستان بعد از پیوستن گرجستان به اروپا می توانید سه چهار برابر سود کنید.

قیمت ملک در گرجستان

در شهر تفلیس که پایتخت گرجستان است هر متر مربع به قیمت 900 دلار به فروش می رسد و البته این قیمت بر پایه ساخت نوساز ملک می باشد در صورتی که در همین شهر تفلیس می توانید ملک به قیمت 500 تا 300 دلار هم خریداری کنید.

شما جهت مشاوره و خرید ملک می توانید با شماره 09121394944 تماس بگیرید.