در سالهای اخیر کشور گرجستان به یکی از محبوبترین مقاصد گردشگری برای هموطنان ما تبدیل شده است. روزانه متقاضیان زیادی با قصد مهاجرت و اخذ اقامت دائم گرجستان با ما تماس میگیرند. در کشور گرجستان نرخ بیکاری بیشتر از ۱۲ درصد است که رقمی قابل توجه میباشد. این کشور برای سرمایه گذاری و تجارت سودآوری بالایی دارد اما پیدا کردن کار در آن دشوار است. مهاجرت به گرجستان از طریق شغل آرایشگری یکی از بهترین راهها برای اخذ اقامت این کشور است. آرایشگری یکی از مشاغلی است که در گرجستان مشتری های زیادی دارد. البته برای این کار باید آموزش های لازم را در این کشور ببینید. با گذراندن دوره آرایشگری در این کشور و اخذ مدرک میتوانید کسب و کار آرایشگری خود را در گرجستان راه اندازی کنید.

اخذ مدرک آرایشگری در گرجستان

افرادی که در زمینه آرایشگری سابقه و مهارت لازم را دارند میتوانند تحت شرایط خاصی اقامت کشور گرجستان را اخد نمایند. مهاجرت به گرجستان از طریق شغل آرایشگری به دو طریق امکانپذیر است.

 1. در یکی از سالن های آرایش این کشور استخدام شوید.
 2. آرایشگاه خودتان را در این کشور راه اندازی کنید.
 3. اگر میخواهید کسب و کار مستقل آرایشگری داشته باشید باید دوره های آرایشگری را در این کشور طی کنید.
 4. بعد از اخذ مدرک آرایشگری نیز باید برای کسب مجوز راه اندازی کسب و کار آرایشگری در گرجستان اقدام نمایید.

همکاران ما آماده هستند تا تمامی مراحل ثبت نام در دوره های نظری و عملی آرایشگری در گرجستان و اخذ مجوز راه اندازی سالن آرایش در گرجستان را برای شما انجام دهند.

شرایط شغل آرایشگری در کشور گرجستان

 1. برای راه اندازی یک سالن آرایش در گرجستان ابتدا باید دوره های آموزش آرایشگری را در گرجستان طی کنید.
 2. این دوره ها در دو سطح درجه ۱ و درجه ۲ برگزار میشود.
 3. این دوره ها به صورت نظری و عملی در مدارس تخصصی برگزار میشود.

برای اطلاع از هزینه شرکت در این دوره ها، مدت زمان برگزاری کلاس ها، روند اخذ مدرک آرایشگری در گرجستان و نحوه گرفتن مجوزهای لازم کافی است با همکاران ما تماس بگیرید.

شرایط شغل آرایشگری در کشور گرجستان

نحوه اقامت در گرجستان

 • اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک: در کشور گرجستان یک فرد خارجی میتواند با خرید ملک اقامت سالانه دریافت کند. این اقامت هر ساله قابل تمدید میباشد. بعد از پنج سال مالک میتواند پاسپورت گرجستان را اخذ نماید.
 • اخذ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت: فرد متقاضی بعد از ثبت شرکت اقامت یک ساله کشور گرجستان را دریافت میکند. بعد از این مدت نیز کارت اقامت سه ساله و پنج ساله برای او صادر خواهد شد.
 • اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری: یکی از مطمئن ترین راهها برای کسب اقامت کشور گرجستان است.
 • اخذ اقامت گرجستان از طریق کارمندی: براین این کار باید پیشنهاد کار از یک شرکت گرجی داشته باشید. اگر مهارت فنی خاصی داشته باشید نیز میتوانید در این کشور کار پیدا کنید و از این طریق اقامت بگیرید.
 • اخذ اقامت تحصیلی گرجستان: برای تحصیل در این کشور میتوانید اقامت یکساله دریافت کنید. در صورت ادامه تحصیل این اقامت سالانه تمدید میشود.
 • اخذ اقامت از طریق ازدواج با شهروند گرجی: یک ماه بعد از ازدواج با یک شهروند گرجی میتوانید پاسپورت و اقامت دائم این کشور را دریافت نمایید.
 • اخذ اقامت گرجستان از طریق گرجی های ایران

شرایط اخذ اقامت کار در گرجستان

 1. بهترین مشاغل در کشور گرجستان بیشتر در زمینه سرمایه گذاری تجاری و صنعتی، گردشگری، ساخت و ساز و کشاورزی است.
 2. در کشور گرجستان اغلب مردم دارای تحصیلات دانشگاهی هستند و به دلیل نرخ بالای بیکاری بازار کار رونق چندانی ندارد.
 3. در صورت داشتن مهارت های فنی میتوانید به راحتی در این کشور کار پیدا کنید.
 4. مهاجرت به گرجستان از طریق شغل آرایشگری یکی از این روشهای مناسب برای اخذ اقامت دائم این کشور است.
برچسب‌ها:, , ,

Leave a Reply